Cold symphony

Forum RPG.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

In the night ...

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lee Seung

Lee Seung

Data de înscriere : 12/03/2011

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:19 pm

- Pentru ca eu nu sunt asa . Nu ma incanta faima , si bani am suficienti . Nu vad ce as putea face cu mai multi . Nu sunt genul pe interes si nici fani nu vreau . Vreau doar ... sa cant . am spus eu sincer .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:23 pm

-Pentru că muzica e o pasiune ... nu ceva cu să fi forțat să o faci numai pentru că alții vor să audă mai mult. Treptat nu ar mai fi acea vibrație în corp la fiecare față fericită pe care o are un om când cânți din plăcere ... spuse aeasta făcând o mică piruietă.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:28 pm

- Exact ... Ma bucur ca intelegi . am spus eu incercand sa zambesc , si reusind cu putin efort . M`am ridicat , ducandu`ma la balustrada si privind in jos . Nu era nimeni pe la ora aceasta .Doar masinile mai treceau pe straduta asta . In zona mai centrala se zaream multe faruri si probabil multi oamnei .
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:36 pm

-Asta înseamnă să trăiești muzica cu multă pasiune, spuse aceasta privind cerul, știind că acestea au fost cuvintele mamei ei, când a aflat de pasiunea ei ascunsă pentru muzică. Aceste lucruri o făceau să zâmbească fără să vrea.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:40 pm

Am inceput sa ma plimb de`a lungul balustradei , dintr`un capat in altul .
- Da .. Asa e . Hai sa facem ceva , ca m`am plictisit . Jucam cvea ? am intrebat eu ciudat de prietenos .
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:42 pm

-Bine ... dacă tu vrei ... da, dar ce? întreabă aceasta lăsându-se pe gânduri gândindu-se la ceva, dar apoi venindu-i ideea că din moment ce băiatul dăduse ideea avea și un joc în minte.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:48 pm

- Mmmm .. Nu stiu . Orice . am spus eu dand din umeri . Am inceput sa ma gandesc , fara sa ajung la un rezultat totusi . Am inceput sa ma scarpin usor in cap , inca ganditor .
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:52 pm

Aceasta oftă profund auzind parcă sunetul unei melodii lente. Semăna mult cu melodia ei de la telefon. Dar când își dădu seamă că chiar melodia ei era tresări brusc, dar se calmase când văzu cine o sună, nevrând să răspundă.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 10:59 pm

O melodie imi spulbera gandurile ce alunecase intr`o alta directie , readucandu`ma inapoi la realitate .
- Nu raspunzi ? am intrebat`o eu oarecum curios . Nu eram genul care vroia sa stie totul , dar asa imi venise .
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:01 pm

-Era unchiul meu ... posibil vroia să îmi zică că vrea o nouă melodie sau ceva în genul ... spun dâdn din umeri. Nu prea am dispoziția să compun ceva acum .... spuse aceasta zâmbind încet privind telefonul, apoi punându-l înapoi în buzunar.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:04 pm

- Aha .. Deci unde ramasesem . Eu nu am idei . Tu ? am intrebat`o ridicand o spranceana in sus . Am cascat somnoros , ducand o mana la gura , dupa care m`am intins . Oare cat e ceasul ?
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:08 pm

-Eu? Eu nu am ideei de jocuri. Ți-am zis de obicei nu am cu cine să stau, spuse aceasta zâmbind stânjenită. Nu ar fi mai bună o plimbare? întreabă aceasta vrând parcă să se plimbe mai mult.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:11 pm

- Plimbare ? am intrebat eu mirat de raspunsul ei . O plimbare la aceasta ora era cam dubioasa , plus ca daca se trezea cainele , nu il auzeam eu , dar il auzeau toti vecinii . Am dat din umeri .
- Nu stiu .. Pe unde am putea merge ?
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:16 pm

-Prin apropiere de ce? întreabă aceasta ușor uimită de întrebarea băiatului. Doar nu îi era frică să iasă la o plimbare noaptea, nu? Oricum dădu scurt din cap desmeticndu-se.
-Bine hai lasă fără plimbare, spuse aceasta schițând un zâmbet.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:19 pm

- Nu stiu dac ai observat , dar sunt in papuci de casa . Mergem la plimbare , dar sa`mi schimb papucii si sa`mi iau cainele ca nu vreau sa trezeasca pe toata lumea , in lipsa mea . am spus eu dand din umeri si facandu`i semn sa plecam din balcon .
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:23 pm

-Mda hai lasă plimbarea ... nici eu nu m-am uitat cum sunt îmbrăcată, spuse aceasta privind oamenii de departe care arătau ca niște furnici, din punctul ei de vedere.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:30 pm

- Auf ... Bine . am spus eu scurt dupa care m`am reasezat pe fotoliu in pozitie turceasca . Mi`am sprijinit capul in maini si priveam podeaua . Somnul incepea sa ma loveasca usor , pe nesimtite .
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:33 pm

Acum devenise tăcută. Nu mai vroia să vorbească, parcă se săturase de propria ei voce. Nu îi venea să creadă ce idee i-a venit ... făcuse o gafă destul de mare sau cel ăuțin așa credea.
Sus In jos
Lee Seung

Lee Seung

MesajSubiect: Re: In the night ...   Sam Mar 12, 2011 11:43 pm

Simteam cum pleoapele mi se ingreuneaza si curand o sa adorm . Am inchis ochii usor , uitand unde sunt si probabil atipind . Tot felul de imagini imi treceau rapid prin minte , dar nu formau o poveste sau un vis.
Sus In jos
Jo Se Hee

Jo Se Hee

MesajSubiect: Re: In the night ...   Dum Mar 13, 2011 2:53 pm

Stătea liniștită lângă marginea balconului, ținând mâinile pe balustrada rece. Visa cu ochii deschiși la o viața minunată acolo sus, pe stele. Era visul ei preferat. „Ce frumos ar fi să stau acolo ....” își spuse în gând.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: In the night ...   

Sus In jos

In the night ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cold symphony :: Căminul :: Balconul-
Mergi direct la: