Cold symphony

Forum RPG.

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Chu~

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

Data de înscriere : 12/03/2011

MesajSubiect: Re: Chu~    Dum Mar 13, 2011 11:46 pm

Continuă cu acele sunete, simţind cum se excită din ce în ce mai tare şi ştia că nu va mai rezista foarte mult. Şi-a atins uşor sânii, apoi îl trase pe băiat mai aproape de ea, sărutându-l foarte vulgar şi pervers. Îi muşcă şi limba, apoi începu să o sărute doar pe aceasta, lăsând câteva firicele de salivă să curgă pe bărbie. Între timp se scăpă cu alte sunete în timp ce se săruta cu el şi se înroşi uşor.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Dum Mar 13, 2011 11:50 pm

Ne sarutam salbatic , auzindu`se sunete perverse din ambele parti . Doream sa ii simt aroma , dar in gura mea era gust de alcool doar . Am muscat`o usor de limba dupa care i`am prins`o intre buze , simtind cum incepeam sa tremur de placere .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Dum Mar 13, 2011 11:59 pm

Acum trupurile lor vibrau de plăcere, dar mai ales al fetei. Îşi încleştă degetele în pătura de pe pat, zâmbind pervers. Se bucură când auzi acele sunete erotice şi din partea băiatului, fiindcă asta o făcea să creadă că şi el se simţea bine, nu numai ea.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 12:05 am

Simteam ca aveam sa explodez de placerea ce mi`o oferea fata . Nu era prima data cand o faceam , si nici a 30 a data nu era , ajunsesem mult mai sus , dar chiar niciodata nu ma simtisem atat de bine . Imi placea totul si eram aproape sigur ca nu alcoolul era de vina .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 12:17 am

Fata nu mai rezistase, şi a scos un ţipăt puternic, simţindu-şi corpul complet amorţit. Inima îi bătea într-un ritm alert şi încet încet, începu să-i bată normal. Însă îi era frică, că dacă băiatul nu avea să iasă mai repede din ea, ar putea ejacula şi ea să rămână cu burta la gură. Îşi alungă acest gând, spunându-şi că nu se poate să i se întâmple ei aşa ceva.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 12:20 am

Cand fata tipase , am incecat sa ies cat mai rapid din ea, stiind ca aveam sa ejaculez . Reusisem , dar nu eram sigur daca nu ajunsese si in ea , existand aceasta posibilitate . M`am lasat usor deasupra ei , sarutand`o simplu pe buze .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 12:34 am

El ieşise din ea, dar ar fi o posibilitate ca să ajungă şi în ea. Se sperie atunci, el ştiind foarte bine şi motivul pentru care era speriată. I-a răspuns la sărut uşor, apoi îl întrebă:
-O să fie totul în regulă, nu-i aşa, Seung? Vocea ei îi tremura uşor. Nu dorea să se trezească cu un copil pe cap. Era prea tânără pentru aşa ceva.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 12:46 am

- Stai calma , pisi .. Nu o sa se intample nimic . am spus eu parand foarte sigur pe mine , desi nu eram . Oricum erau prea putine sanse sa se intample ceva , dar erau totusi . Abea atunci mi`am dat seama ca si respiratia mea putea imbata pe cineva , duhnind a bautura . Imi revenisem putin si am inceput sa am simt prost .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 10:03 am

Se înveli cu pătura de pe pat, închizându-şi ochii şi punându-şi capul pe pieptul băiatului.
-Sper că asta e ultima dată când bei ca un nesăbuit, da? a spus ea zgâriindu-l puternic cu unghiile pe abdomen fiindcă ei chiar nu-i plăceau băieţii care beau o grămadă şi apoi o lăsau pe ea să îi care şi să suporte acel miros îngrozitor.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 11:34 pm

- Dar nu te`am rugat sa ai grija de mine . Ma descurcam oricum . am spus eu inconstientizand faptul ca suna`se destul de urat . Am oftat dandu`mi seama de cuvintele mele . Mi`as fi cerut scuze , dar asta imi displacea total .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 11:39 pm

Cuvintele lui o făcură oarecum să regrete ceea ce făcu numai ce. Mai devreme se comportase aşa frumos cu ea, iar acum începu să îi arunce nişte cuvinte fără a gândi. Se simţi nasol, aşa că se ridică din pat, luându-şi hainele de pe jos şi îmbrăcându-se cu ele.
-Dacă te descurcai, atunci de ce te tot sprijineai de mine? Oricum, de acum o să te las să te descurci singur cu orice. Noapte bună, a spus şi îşi prinse părul într-o coadă, îndreptându-se spre Titan şi mângâindu-l uşor, apoi se duse spre uşă.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 11:41 pm

- Staaai . N`am ... vrut . am spus eu ridicandu`ma de asemenea si prinzand`o de mana , chiar inainte de a ajunge la usa . Am privit`o in ochi cu regret pentru ce se intamplase . Am tras`o in bratele mele , imbratisand`o puternic .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 11:52 pm

Se simți brusc îmbrățișată, nereacționând într-un fel anume, ci doar rămăsese serioasă ca mai devreme. La început încercă să îl îndepărteze, însă mai apoi își schimbă ideea totalmente și încercă să afișeze un zâmbet plin de naivitate. Uneori era chiar naivă, exact ca un copil mic.
-Mda... a murmurat, neștiind ce altceva să spună. Nu ai vrut, dar ai zis-o.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Lun Mar 14, 2011 11:56 pm

Mi`am dus un deget sub barbia ei , ridicandu`i usor capul si fixand`o cu privirea .
- Nu vroiam sa sune asa . Nu vroiam sa sune in vreun fel . Nu vroiam sa spun asta , deloc . am spus eu dupa care am sarutat`o usor pe buze .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Mar Mar 15, 2011 1:12 pm

Se lăsă sărutată câteva clipe, dar apoi îi răspunse la sărut. Nu îi putea rezista lui Seung și asta o înnebunea. Era atrasă de el și de tot ce făcea. A afișat apoi un zâmbet plin de nonșalanță și se lipi de ușă, privindu-l. El era încă dezbrăcat, în fața ei. S-a înroșit ușor.
-Poate ar fi mai bine să te îmbraci...

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Mier Mar 16, 2011 4:42 pm

- Doar daca nu pleci . am spus eu zambind usor jenat . Era o tampenie ce spuneam pentru ca oricum aveam sa ma imbrac , dar asta era partea a doua . Am tras`o de mana , vrand sa o aduc inapoi in camera mea , sa fiu sigur ca nu mai pleaca . Mi`am luat boxerii de pe jos , imbracandu`i .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Vin Mar 18, 2011 9:02 pm

A oftat ușor, dând apoi în râs când auzi ce spuse el. Era ridicol, dar nu a băgat prea mult de seamă și se așeză înapoi pe pat. Și-a tras pătura pe ea și totodată și deasupra capului. Simți cum urcase Titan pe pat, băgându-se lângă ea în pătură.
-Ah, pervers ca și stăpânul, a spus când observă că Titan își mișca botul pe lângă pieptul ei.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Vin Mar 18, 2011 9:12 pm

Ma imbracasem si cu restul hainelor , arucandu`mi mai apoi privirea spre fata .
- Titan , jos ! Imi furi iubita marlanule ? am intrebat eu razand usor si mangaindu`l mai apoi pe cap . Cainele coborase din pat si i`am luat locul .
- Daca pe Titan il lasi .. asta inseamna ca si pe mine ? am intrebat eu zambind in coltul gurii .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee

MesajSubiect: Re: Chu~    Vin Mar 18, 2011 9:26 pm

A început să râdă când Seung îl făcu pe câine mârlan. Şi apoi, Seung îşi relua perversitatea de mai de vreme.
-Poţi încerca. Ştii bine, încercarea moarte n-are, a spus ea, uitând complet de modul în care se comportase Seung mai devreme cu ea. Ştia că toţi au momente mai proaste, cum probabil a avut şi el. A afişat un zâmbet pueril, în timp ce-şi scotea capul de sub pătură.

Lee Seung

MesajSubiect: Re: Chu~    Vin Mar 18, 2011 9:34 pm

- Poot ... am spus eu sarutand`o usor pe buze , coborand pe gat si mai apoi chiar pe pieptul acesteia . Mi`am dus o mana pe spatele ei , lipind`o de corpul meu si stracurandu`mi usor o mana sub tricoul ei .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Chu~    

Sus In jos

Chu~
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cold symphony :: Oraş :: Club-
Mergi direct la: