Cold symphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cold symphony

Forum RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Good morning, sunshine.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 9:03 pm

Își dădu seama când băiatul începu să zâmbească, neputând a se abține și începu și ea să facă același lucru. După câteva minute bune, s-a îndepărtat puțin de el, însă foarte foarte puțin, lăsând între ei doar doi centimetri.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:43 pm

- Esti pisicuta mea ? am intrebat`o eu privind`o cu niste ochi blanzi . I`am dat o suvita dupa ureche , managaind`o usor pe obraz . Caini se aduna`se langa noi , avand inca putin si sarind pe noi .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:02 pm

A chicotit uşor când îi auzi întrebarea, apoi spuse clar şi rar:
-Da, normal că da. În acel moment îl îmbrăţişă şi îl împinse uşor pe spate, punându-şi capul pe pieptul său. Atunci, câinii se aşezaseră lângă ei şi îi priviră cu atenţie.
-Se pare că şi ei sunt fericiţi de ce-au văzut.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:07 pm

- Si nu numai ei .. am spus eu , mai apoi gandindu`ma ca a fost o prodtie sa spun asta . Nu eram genul care sa isi dezvlauie gandurile sau sentimenele , dar acum ma scapasem . Intr`adevar cainii pareau fericiti , dar nu atat de mult ca si noi doi .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:19 pm

A afişat un zâmbet pueril, apoi îi mângâie pe cei doi câini şi se ridică, punându-i la loc lesa lui Hachi. Dorea să se plimbe, fiindcă se odihnise destul.
-Ne continuăm plimbarea, oppa? a întrebat afişând un zâmbet inocent. Şi acum se pare că ai două animale de companie. Pe Titan şi pe mine, a zis începând să răd.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:24 pm

Am raspuns ca da , vroiam sa ne plimbam , facand ochii mari auzindu`i a doua replica .
- Daca esti animaluta mea , inseamna ca ma asculti , nu ? Deci ... Da`mi ... am spus eu apropiindu`mi buzele de ale ei si incepand sa o sarut cu niste miscari oarecum vulgare , dupa care m`am desprins de ea continuand ...
- O limbuta ? am afisat un zambet pervers ce mergea perfect cu replica destul de urata .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:41 pm

-Te mai las să râvneşti puţin. A chicotit şi şi-a dus degetul deasupra buzelor lui. Mai păstrează acest zâmbet pentru mai târziu. O să ai nevoie de el. A început să râdă ca un copilaş, privindu-l atent în ochi.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:44 pm

Am facut niste ochi de copilas trist , obsrvand ca ma priveste atent . Am prins`o mai apoi in brate , incepand sa o invart suficient de incet , cat sa nu ametim .
- Nu crezi ca am tanjit destul dupa tine ? am intrebat`o eu lasand`o inapoi pe pamant .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:52 pm

Se simţi oarecum ameţită din cauza că băiatul o învârti, dar apoi când se simţi cu picioarele pe pământ, a răsuflat uşurată.
-Nu, nu cred. A început să râdă ca un copil mic şi îl apucă de obraji, strângându-i uşor şi jucându-se cu faţa lui. Continuă să râdă. Ei i se părea chiar amuzant.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 12:00 am

- Eu cred ca da . Poate putin mai mult decat ar fi trebuit . am spus eu lipind`o de pieptul meu si strangand`o usor . O priveam fix in ochi , cu greu abtinandu`ma sa nu fac vreo miscare .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 12:20 am

A zâmbit în tot acest timp şi îşi îndreptă privirea către cer. Era senin azi iar formele norilor erau unele interesante. Încercă să descifreze acele forme, în timp ce cu degetul arătător forma nişte cercuri imaginare în aer.
-Seung, uite, norul acela seamănă cu o inimă. Nu-i aşa?
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 12:24 am

Am privit spre norul indicat de fata , zambind larg . Am inchis ochii pentru cateva secunde , fiind orbit de lumina , dupa care i`am deschis iarasi , privind mai atent . Avea dreptate . Chiar semana cu o inima .
- Acum stii ca inima mea e la fel de pufoasa ca si acel nor sau casi catelusul tau . am spus eu intorcandu`mi privirea la chipul fetei .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 12:36 am

A chicotit uşor, plăcându-i ceea ce îi spuse băiatul. Îl sărută scurt şi continuă să privească cerul, gânditoare. Oare asta înseamnă că o iubeşte? Întrebarea asta tot şi-o punea în gând, dar nu ştia la ce răspuns să se aştepte.
-E bine de ştiut, Seung.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 12:51 am

- Ne mai plimbam , nu ? am intrebat`o eu prinzand`o usor de mana si luand lesa lui Titan , dupa care i`am tras usor pe amandoi dupa mine . Vroiam sa mergem in celalalt capat alt parcului , unde nu se afla multa lume , si puteam sta impreuna fara sa ma simt urmarit cu privirea .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 9:44 pm

Îi strânse ușor mâna, având grijă să nu i-o zgârie cu unghiile sale destul de lungi. A schițat un zâmbet plin de naivitate și copilăresc, apoi îl urmă pe băiat. Privi ambele mâini ale lor și se miră cum de acum o oră abea s-au cunoscut, iar în momentul de față se țineau de mână.

OFF: Sorry, no ideas. X_X
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 11:36 pm

Am mers cateva minute bune , ajungnd in unele locuri prin care trceau foarte putini oameni . I`am dat drumu` lui Titan din lesa , lasandu`l sa alerge si sa se joace in voie . Am tras`o pe fata , de mana , pana pe o banca .
- Si .. acum ce facem ? am intrebat eu alintandu`ma , asa cum foarte rar o faceam .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 1:18 pm

S-au așezat amândoi pe o bancă și el o întrebă ce să facă acum. Sincer vorbind, nici ea nu știa așa că se gândi preț de câteva minute. Îi veni o idee, însă nu știa dacă îi va place și lui.
-Ce zici ca mai târziu, să gătim? Își lovi ușor fruntea cu palma. O să fie distractiv...!
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 4:05 pm

Am stat cateva secunde imaginandu`ma pe mine gatind . Stiam sa fac ce era mai simplu , dar retete de diferite mancaruri sau prajituri erau total necunoscute de mine .
- Da .. putem face ceva de mancare , dar acum nu . Nu avem nimic aici . am spus eu chicotind .
- Dar eu intrebam ce am putea face .. Acum . am spus eu luandu`i mana in a mea .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 18, 2011 8:36 pm

Era clar că nu știa ce pot face acum, așa că îi spuse lui să aleagă. A zâmbit când o apucă de mână, privindu-l cu coada ochiului. Îi observă acel zâmbet drăguț, iar atunci și-a întors total privirea către el pentru a-l vedea mai bine. Și-a apropiat buzele de ale lui, iar când acestea făcură contact, încep a le săruta cu pasiune.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 18, 2011 8:50 pm

Nu am mai apucat sa spun ceva ca fata acum ma saruta cu pasiune . Mi`am luat mana de pe a ei , ducand`o in parul sau si dandu`l usor la o parte , fara sa imi dezlipesc buzele de ale ei . Eram oarecum uimit ca fata facu`se asta . Nu ma gandeam ca prinsese atat curaj .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Good morning, sunshine.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cold symphony :: Căminul :: Bucătăria-
Mergi direct la: