Cold symphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cold symphony

Forum RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Chu~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 9:52 pm

Îmbrăcată cu o rochie neagră scurtă și cu niște sandale cu toc, intră în clubul în care deseori își făceau apariția adolescenții ulzzang, exact cum e ea. Era un loc perfect de agățat bunăciuni, așa cum zice ea.
După câteva minute bune, începu melodia Knockout de la TOP și GD. Cum adora melodia asta, nu se putu abține așa că se ridică și se duse pe ringul de dans, începând a dansa ca fetele din videoclip. Știa dansul la perfecție, așa că multă lume o priviră, formând un cerc în jurul ei.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 9:57 pm

La insistentele unori prieteni , Seung isi facu`se aparitia in club . Privi cateva secunde in jurul sau , sa`i zareasca , dar fara noroc , era prea multa lume . Am inaintat prin multimea de tineri , asezandu`ma in cele din urma pe scaunul de la bar . Am comandat un tequila si am luat cateva guri . Nu aveam chef de baut sa am imbat , dar imi era cam sete .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:16 pm

Se simți ușor jenată când toți o priveau, dar apoi se simți mai bine când la sfârșit, primi aplauze. A zâmbit, iar unii băieți deja începuseră să se dea la ea. Își făcu loc printre ei, ignorându-i total și se duse la bar, așezându-se pe un scaun de lângă un alt băiat ce de la spate i se părea cunoscut, dar nu băgă de seamă. A cerut un redbull pentru moment, gândindu-se că poate mai târziu o să-și comande o băutură mai tare.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:18 pm

Am mai luat o gura din bautura si am privit in dreapta mea . Se aseza`se o fata ce`mi parea cunoscuta . Uitandu`ma mai bine la ea , am recunoscut`o .
- Hey .. Ce faci pe aici ? am intrebat`o eu ca si cum era ceva neobisnuit .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:34 pm

A întors capul către stânga ei şi ghici cine era; Seung. A zâmbit uşor şi între timp îşi primi redbullul. A luat câteva guri, apoi a răspuns la întrebarea ce îi fusese adresată:
-Mhm, mă plictiseam acasă. Ce, par atât de inocentă încât să nu apar prin cluburi? Aparenţele înşeală, oppa. A râs uşor şi începu să dea din picioare ca un copil mic.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:37 pm

- Pai da .. Esti inocenta . Pardon , pari inocenta . Chiar si in locul asta , tot ca un copil esti si nu pari sa te schimbi . am spus eu dand peste cap restul lichidului ramas in pahar . Nu mai bausem de mult si simteam ca ametesc .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:48 pm

-Şi ce, vrei să spui că nu-ţi place? întrebă clipind des şi fiindcă a terminat redbullul, după câteva minute îşi comandase un pahar de şampanie. Ştia că dacă ajunge până la jumătatea paharului se poate îmbăta, dar pe moment nu mai băgase de seamă. Apoi se gândi că dacă se ameţeşte puţin, cine ştie ce ar mai fi făcut, aşa că lăsă paharul pe tejghea.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 10:54 pm

- Ce ? Am zis eu ceva ca nu ? am intrebat eu , oferindu`i si un raspuns in acelasi timp . Am mai comandat un pahar de ceva tarie . Mi se deschise apetitul . Il primisem imdediat si l`am dat peste cap . Probabil nu era cea mai buna idee sa amestec bauturile , dar era prea tarziu deja .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 11:28 pm

Îl privi pe băiat cum dădea fiecare pahar peste cap şi vru să încerce şi ea. Dădu paharul peste cap, simţind cum deja începe să ameţească. A mai cerut unul, tot de şampanie. Se întreba ce e cu ea azi de bea atât de mult. Oare voia să îl întreacă pe băiat? Sincer vorbind, îi plăceau competiţiile. Îşi puse un picior pe o bară de-a scaunului pe care stătea aşezat Seung. Era clar că deja o ameţise destul de tare, fiindă normal nu ar face aşa ceva.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 11:35 pm

Eram constient ca bausem cam multa tarie penru o seara si incepeam sa ametesc urat . Abea cand fata isi pusese piciorul pe scaunul meu , imi dadusemseama ca si ea bause . Fara sa ma las , am mai cerut un pahar de coniac . L`am dat si pe acela peste cap , strambandu`ma usor . Acum eram si mai si , incepand sa vad dublu si sa nu mai gandesc cum ar trebui .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 11:48 pm

Băiatul chiar nu se lăsa. Dar nici ea nu era mai prejos, după părerea sa, aşa că îşi mai comandă un pahar. Doar că acum, deja se încălzise mult prea tare. Dorea să se dezbrace al naibii de repede, dar nu putea să o facă. Bine că încă gândea normal; altfel, deja făcea streaptease.
Între timp, se ridică şi se duse în spatele băiatului. Îşi sprijini coatele de umerii lui, şoptindu-i seducător la ureche:
-Nu ar trebui să o laşi mai moale, oppa?
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeSam Mar 12, 2011 11:52 pm

Am inceput sa rad la auzirea intrebarii ei . Atunci cand eram treaz , radeam o data la mult timp , dar cand puneam paharul la gura , radeam din absolut orice .
- Eu ? Neah .. Am spus eu dupa care m`am ridicat mergand langa langa fata , leganandu`ma usor .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:03 am

Începu să râdă de cum se mişcase. Ba la stânga, ba la dreapta, aşa că îl împinse la loc pe scaun.
-De ce te-ai ridicat? Nu vezi că abea te poţi mişca? Aish, oppa! Ceva sau cineva o împinse de la spate şi aşa a ajuns în braţele băiatului. Făcu ochi mari, fiind câteva momente în şoc şi neputând a se mişca. Însă mai apoi se ridică brusc, aranjându-şi hainele şi prefăcându-se că nu s-a întâmplat nimic.
-Scuze... a murmurat privind într-o parte.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:11 am

Am simtit cum fata ma impinge pe scaun si in urmatoarea secunda era in bratele mele . Fata se ridicase dupa care isi ceru`se scuze . Nici nu eram sigur de reactia mea din acel moment , dar ma ridicasem iarasi , sprijinindu`ma de ce apucam .
- Ma ridic pentru ca vreau . am spus eu sec , dupa care am inceput sa rad .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:14 am

Începu să râdă puternic. Arătau aşa penibil, ea îl împingea pe scaun, iar el se ridica înapoi. Parcă erau doi copii mici. El era mult mai ameţit decât era ea. Seung nu mai gândea normal, însă ea da. A plătit tot ce comandase el şi de asemenea şi ea, apoi îl trase de mână până la ieşirea din club.
-Seung oppa, te duc acasă. Altfel o să continui să bei până ajungi în comă...! spuse ea căutându-şi telefonul pentru a chema un taxi.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:17 am

- Mergem acasa ..bine . Dar nu chema nimic . Conduc eu . am spus eu incurcandumi`se limba in gura dupa care am scos cheile de la masina . Era mai mult decat evident ca nu mai gandeam logic . Mi`am trecut bratul dupa gatul ei , simtind ca nu o sa mai pot sta pe picioare .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:22 am

Când auzi ce spuse îi pică rău de tot fisa. Cum putea să conducă în starea în care era? În niciun caz! Nu putea lăsa să facă aşa ceva. Cel mai probabil ar fi făcut accident şi cine ştie ce s-ar mai fi întâmplat. L-a apucat de mâna care şi-o duse după gâtul ei şi îl strânse puternic, pentru a nu-l scăpa.
-Seung, nu! Chem un taxi iar mâine dimineaţă vii şi îţi iei maşina. Laso naibii aici...!
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:25 am

Cand fata a inceput sa tipe , am ramas mut , desi imi venea sa rad . Parea ca vorbeste serios . Chiar si eu , in starea in care ma aflam puteam observa asta .
- Gata sefa , sa traiti ! am spus eu ducand mana stanga la frunte , facand acel semn militaresc .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:29 am

A început să râdă. Era atât de comic în starea în care se afla...! A chemat un taxi, iar peste cinci minute şi ajunse. Îl împinse pe băiat primul în maşină, apoi urcă şi ea. Din moment ce stăteau în acelaşi bloc nu era nevoie să întrebe unde stă, aşa că spuse şoferului unde trebuie să îi ducă. Îl privi pe băiat cu coada ochiului, apoi se întoarse complet către el.
-Te rog eu nu adormi în maşină...! Că te las aici fiindcă nu te pot căra.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:34 am

- Stai calma ca nu mi`e somn deloc ! In seara asta dam petrecere . Bine ? am intrebat`o eu incepand sa rad destul d etare . Nici nu constientizam unde ma aflam , eram total in ceata .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:41 am

-Mda, abea aştept să văd ce petrecere... a spus ea ironică şi dându-şi ochii peste cap. Ei ajunseseră la destinaţie, iar Seung încă râdea cu putere. I-a astupat gura pentru a auzi cât trebuie să plătească. A plătit, a ieşit din maşină şi l-a tras şi pe Seung după ea.
-La ce etaj stai?
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:45 am

- La trei . Camera 45 .. parca . am spus eu incepand iarasi sa rad . Mi`am lasat mana sa coboare , de pe umarul fetei , pana pe talia sa . Am pasit in interiorul cladirii , fiind singurii de pe acolo .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:48 am

Şi-a jurat că dacă îl mai aude râzând o singură dată, îi va da un pumn. Ar fi urcat acum pe scări, dar nu se simţea în stare să-l urce şi pe el cu ea, aşa că luă liftul. În două minute sau chiar mai puţin au ajuns la etajul trei, camera 45, acolo unde a spus băiatul. A apăsat pe clanţa de la uşă, observând că e încuiată.
-Descuie! Mai repede!
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:52 am

Gata , sefa ... am spus eu scotand cheia si incercand sa o descui usa , dar imi tremura mana prea tare ca sa o pot baga in interior . Am injurat incet , chinuindu`ma in continuare . In cele din urma m`am enervat , dandu`i fetei cheia , sa descuie ea .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:58 am

Când observă că nu reuşeşte să descuie nici o uşă, îi luă cheia din mână şi îl împinse. Atunci îşi aduse aminte că nu se putea ţine prea bine pe picioare aşa că se întoarse rapid către el, apucându-l cu o mână de antebraţ şi cu cealaltă mână descuie uşa. A apăsat pe clanţă şi au intrat amândoi înăuntru. A privit timp de câteva secunde, apoi îl împinse pe pat, iar ea îl privi încruntată.
-Să înceapă... petrecerea! spuse ea oarecum entuziasmată. Acum dormi. Petrecerea s-a terminat, a spus ea brusc după ce părea atât de entuziasmată.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Chu~  Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  Icon_minitime

Sus In jos
 
Chu~
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cold symphony :: Oraş :: Club-
Mergi direct la: