Cold symphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cold symphony

Forum RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Good morning, sunshine.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:40 am

- Da am . Dar catelusul tau ar putea fi gustarea dintre mese pentru Titan al meu . Nu zic ca el e rau , ci ca e mult mai mare decat Hachi . E Saint Bernard . Din acela mare si blanos . am spus eu continuand sa ma joc cu animalutul .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:47 am

-Îmi plac şi câinii mari, dar am preferat unul mai mic, fiindcă eu fiind destul de fragilă, mă va târî pe jos când îl plimb. A chicotit uşor şi s-a aşezat pe scaun, privindu-l cum se joacă împreună cu Hachi. Ce-ai zice să ieşim mai târziu la o plimbare cu căţeii? a întrebat, zâmbind pueril.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:49 am

Eu nu am nimic de facut . Daca vrei .. Hai si acum . Ma rog , sa`mi iau si eu cainele si tu sa te schimbi ca banuiesc ca nu ti`ar face placere sa iesi in pijamale , nu ? am intrebat eu zambind , dupa care am lasat catelusa pe jos .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:56 am

-Probabil aş fi ieşit aşa doar dacă ai fi ieşit şi tu. Să nu creadă lumea că sunt numai eu nebună. Începu să râdă şi apoi a spus ,ok' şi s-a dus repede în camera sa, iar Hachi o urmărise. Pe când ieşea din bucătărie începu să strige că se vor întâlni în faţa căminului peste 10 minute.
Ajunsă în camera sa, se dezbrăcă de pijamale, şi începu să se schimbe. Şi-a pus o bluză neagră şi destul de largă pe ea şi nişte pantaloni negri, scurţi. Se încălţă cu o pereche de teneşi. Îi puse lesa căţeluşei, acea lesă roz cu câteva fundiţe pe ea. A ieşit din cameră şi totodată şi din cămin. S-a uitat la ceas şi observă că deja trecuseră acele 10 minute.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 12:59 am

Am dat fuga in camera si l`am mangaiat pe Titan , zburlindu`i usor blana . I`am luat lesa maronie si i`am pus`o . M`am incaltat cu o pereche de skate shoes si am iesit din camera , apoi din camin . Fata ajunsese inaintea mea .
- Scuze ca ma intarziat ... am spus eu dand din umeri .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:03 am

-Nu-i nicio problemă, Seung. A zâmbit, privindu-i câinele. Era atât de frumos. S-a lăsat puţin în jos, mângâindu-l pe creştetul capului. Însă, se pare că Titan era mult mai interesat de Hachi decât de Ji Hee, fiindcă acesta o lăsă pe Ji Hee cu ochii-n soare şi fugi către Hachi. Se învârti în jurul ei, iar Hachi în jurul lui Titan şi tot aşa.
-Se pare că încep să se placă, a spus ea, privindu-i pe cei doi căţeluşi,zâmbind.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:08 am

- Nu ma asteptam la asta . Mai ales la cat sunt de diferiti . am spus eu usor amuzat , dar crezand ca cunt chiar foarte draguti .
- Cutu , cutu .. strigasem eu pasind usor inainte .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:12 am

Când Seung spuse "cuţu, cuţu" , în acel moment, ambii îşi întoarseră capetele către el, dar văzându-l, au revenit la joaca de mai devreme. Nu s-au oprit până când Ji Hee a luat-o în braţe pe Hachi.
-Dacă o să-i lăsăm aşa, o să se joace până mâine dimineaţă, iar noi o să ajungem să ne plimbăm singuri. A râs uşor şi a lăsat-o pe Hachi pe jos, puţin mai departe.
-Mergem în parc, oppa?
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:15 am

- Oriunde iti palce tie .... Si cainilor . am spus eu zambind cand l`am vazut pe Titan atat de fericit ca o lasa`se pe Hachi pe jos . M`a tras usor dpre ea , dar l`am tinut cat am putut de bine .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:20 am

Câinii lor o luaseră înainte şi începuseră să alerge către parc. Fiindcă alergau în acea direcţie, o făcu pe Ji Hee să creadă că e un loc preferat de ei. A zâmbit şi începu să alerge după ei şi din instinct îl apucă de mână pe Seung, trăgându-l după ea. Când realiză acest lucru, îi dădu drumu, roşind puternic şi prefăcându-se că nu s-a întâmplat nimic.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:26 am

Fata ma prinse`se de mana atunci cand am inceput toti 4 sa alergam spre parc , cainii inainte si noi dupa ei . La un moment dat fata si`a dat mana la o parte . As fi vrut sa o aiu eu de mana acum , dar credeam ca imi v`a da si o palma .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:29 am

După minute bune de alergat, se opri, punându-şi mâna pe umărul băiatului, sprijinindu-se astfel. Inima îi bătea într-un ritm alert şi respira greu. Nu înţelegea cum de obosise aşa de repede. De obicei alerga kilometri întregi şi nu obosea.
Atunci s-a trântit pe iarbă,dându-i drumul din lesă lui Hachi, lăsând-o să alerge în voie.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:31 am

In general ,nu i`as fi dat drumu` lui Titan , dar stiind ca e si noua lui prietena aici , eram sigur ca nu va pleca si o va lasa cu ochii in soare , doar il educasem frumos . M`am intins langa fata , pe iarba , privind`o in ochi .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:38 am

Când se simţi privită atât de intens, se înroşi uşor, întorcându-şi capul. S-a lăsat pe spate, atingându-i uşor mâna băiatului cu vârfurile degetelor. A zâmbit într-un mod pueril şi îşi închise ochii, din cauza soarelui puternic ce îi întra în ochi.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:43 am

Fata se intinsese pe iarba , pe spate . M`am lasat si eu pe burta , punandu`mi capul pe o mana s continuand sa o privesc . Fta rosise la fata , dar nu stiam daca este de la soare sau aveam si eu o vina in asta .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:48 am

În minte i se derulau imagini cu ei doi sărutându-se. Şi totul părea atât de real...! Îşi formă buzele ca pentru un sărut şi când colo, să vezi şi să nu crezi. Tocmai se întoarse Hachi şi începu să îi lingă toată faţa, inclusiv buzele ce trebuiau să fie sărutate de Seung. Sări ca arsă, ştergându-se pe buze.
-Data viitoare să-mi aduci aminte să nu mai închid ochii, spuse ea începând să râdă.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:53 am

- O sa incerc sa`mi amntesc . am spus eu incepand sa rad incet . Titan se urca`se cu labele din fata pe spatele meu , privind`o pe catelusa fetei .
- Trebuie sa fim mandri ca va avea loc o nunta curand . am spus eu chicotind .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:58 am

-Mă întreb ce inel îi va cumpăra,a spus începând să râdă cu putere. Ah, încep să fiu geloasă, fuuu...! Se lovi uşor cu palma peste frunte şi apoi se întoarse cu faţa la băiat, ducându-se mai aproape, pentru a-l mângâia pe Titan.
-Să ştii că îi place culoarea albastră, aşa că dacă vrei să-i iei un inel cu diamant, i-ai un diamant albastru. A început să râdă de aiurelile pe care i le spuse câinelui.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:02 am

Cainele dadu`se din cap o data injos si apoi in sus . Am inceput sa chicotesc , abea vazand gestul cainelui , datorita pozitiei . Eram prea bine dispus astazi ,zambind si razand , ceea ce era ciudat pentru mine . Cainii pleca`se intr`o parte , jucandu`se impreuna .
- Ce faci ? am intrebat`o eu pe fata , nestiind ce altceva sa spun .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:08 am

Fiindcă Titan plecase aşa brusc, îşi pierdu echilibrul, căzând deasupra lui Seung. Mai apoi primi şi o întrebare de la el.
-Eh? Eu? Nimic, nimic. Scuze...! spuse ea încercând să se ridice, chiar dacă nu şi-ar fi dorit asta. S-a înroşit iar, de data asta şi mai tare şi se ciufuli uşor. Câinii iar se întoarseră şi de data asta nu făcuseră altceva decât să îi privească pe Seung şi Ji Hee. Poate că aşteptau să se întâmple ceva.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:12 am

O priveam in ochi foarte zambitor , neavand nici o problema cu faptul ca era cam deasupra mea . De fapt , chiar ma incanta asta , desi nu stiam de ce . Cainii se aduna`se in jurul nostru ca la spectacol .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:18 am

A chicotit într-un mod copilăresc şi apoi observă cum nişte colege de liceu, probabil foste că nu le mai văzuse de mult, îşi făcură apariţia fix în faţa ei şi a lui Seung. Ji Hee ştia că ele erau moarte după Seung, deoarece le auzise de multe ori vorbind despre el şi acum avea ocazia să le facă în ciudă. Se apropie de Seung şi îl îmbrăţişă brusc, iar apoi auzi cum acele fete tot şuşoteau dezamăgite. Încă nu se desprinsese de Seung, fiindcă îi plăcea să stea aşa aproape de el.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:20 am

Cand fata se lipise de mine , intr`o imbratisare , am simtit cum un zambet mi se accentueaza si o dorinta arzatoare inflorea in mine . Fara sa opun prea mare rezitenta dorintei mele nebunesti , mi`am presat buzele peste ale fetei , ducandu`mi o mana dupa gatul sau si tragand`o si mai aproape .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:23 am

Nu credea că se va ajunge la asta. În niciun caz...! Nici nu se aştepta ca el să o facă primul. Însă nu era supărată deloc. Îi convenea. Acum câinii începuseră să latre fericiţi. Ji Hee îi răspunse la sărut, mişcându-şi buzele în acelaşi timp cu băiatul. I-o muşcă mai apoi pe cea inferioară, zâmbind mulţumită în sinea sa.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:26 am

Colturile mi se ridicase mult in sus , formand un zambet in timp ce ne sarutam . Eram multumit ca fata imi raspunse cu aceasi dorinta . Acum doua minute as fi murit sa`i gust aroma , iar acum nu ma mai puteam satura de ea .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Good morning, sunshine.    Good morning, sunshine.  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Good morning, sunshine.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cold symphony :: Căminul :: Bucătăria-
Mergi direct la: