Cold symphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cold symphony

Forum RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Chu~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:01 am

- Nuuu dorm . am spus eu ca un copil dupa care m`am ridicat apropiindu`ma de ea .
- Stai cu mine... Te rog . am spus eu ducandu`mi o man pe obrazul ei si mangaind`o destul de usor .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:06 am

Ştia că făcea toate astea fiindcă era sub influenţa alcoolului, aşa că se strădui să nu-l bage în seamă. Doar că, o făcu să roşească modul în care fu mângâiată pe obraz.
-Bine, stau cu tine. Acum şezi înapoi pe pat. Eşti beat, omule. Mai bine dute şi fă duş, poate aşa îţi mai trece. Făcu o pauză din a mai vorbi şi se lovi cu o palmă peste frunte. Mai bine nu, că cine ştie ce mai faci pe-acolo. Poate aluneci şi mai păţeşti şi altele. Îi luă mâna de pe obrazul ei, înghiţind în sec. Cu toate că îi plăcea să fie mângâiată aşa, ştia că nu o făcea din suflet ci doar fiindcă era beat.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:12 am

- De ce fugi de mine ? am intrebat`o dupa ce imi dadu`se mana la o parte si se feri .
- De ce ? am intrebat eu iarasi , ducandu`mi mainile in jurul ei si tragando` la pieptul meu .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:17 am

-Seung! Ai păţit ceva? Nu fug de tine. Doar că... nu suport să faci toate astea doar din cauza alcoolului.
Se simţea strânsă atât de tare la pieptul lui încât mai avea puţin şi nu mai putea respira. Îl lovi uşor cu pumnii pe piept, spunându-i direct şi răspicat că a băut ca un ipocrit, iar acum se comportă cu ea ca şi cum ar fi iubităsa.
-Probabil ai uitat şi cum mă cheamă. Şi dacă o să continui aşa, cine ştie unde ajungem, iar mâine, când o să fii treaz, o să-mi reproşezi că a fost vina mea.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:21 am

- Te cheam Ji Hee . am raspuns eu la ce intelesesem mai bine . I`am dat drumu` fetei , nevrand sa primesc si o bataie .
- Nu e de la alcool daca asta ai spus . m`am lasat pe pat , stand in sezut si privind`o atent .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:25 am

O amuză modul în care îi spuse numele. Atât de brusc şi serios. A izbucnit în râs apoi l-a ciufulit uşor când se aşeză pe pat. Doar că, rămăsese blocată pentru câteva secunde. Tocmai a spus că nu e de la alcool? Nu ar fi crezut aşa ceva dacă nu l-ar fi văzut atât de serios. S-a aşezat lângă el pe pat, sprijinindu-şi capul de umărul lui.
-Seung... eşti aşa sigur de asta?
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:28 am

In loc sa ii raspund , i`am luat fata in maini sarutand`o usor si senzual . Am prelungit sarutul cate de mult am putut , lasandu`mi mai apoi doar o mana pe fata ei , cealalta ducandu`se pe piciorul sau .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:34 am

Tocmai se întâmpla ce îşi dorea ea să se întâmple de mult timp. Simţea acel gust de alcool, însă era plăcut. Atât de plăcut încât nu s-ar mai fi oprit. Şi-a dus o mână după gâtul lui, trăgându-l mult mai aproape de ea. Sărutul ăsta era unul arzător şi foarte fierbinte. Senzual şi totodată şi pervers. Aşa cum îi plăcea ei.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:38 am

Pe momentstiam ce faceam , dar nu constientizam daca este bine sau rau . Mi`am dus usor mana din ce in ce mai sus , pe piciorul ei , ajungand sub rochita . O sarutam cu pasiune , introducandu`mi limba in gura sa si frecand`o usor de a ei .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:42 am

Îi prinse limba între buze, mişcânduşi-le deasupra ei într-un mod pervers. Când îi simţi mâna băiatului pe piciorul ei, tresări uşor. Se opri pentru câteva momente, descălţându-se şi aşezându-se în braţele băiatului. Nici ea nu conştientiza pe moment dacă e bine sau rău ceea ce face, exact ca Seung. Însă, ce avea de pierdut?
Reveni la săruturile de mai devreme, savurând din plin gustul buzelor băiatului.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:48 am

Gustul saruaturilor dintre noi aveau gust a shake din toate bauturile alcoolice consumate de noi doi . Fata era acum in brate la mine , iar mana mea urca tot mai sus , pana ajunsesem pe o fesa de care am prins usor . Cu cealalta mana i`am ridicat usor rochita in sus .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:53 am

A zâmbit uşor în sinea sa şi îi muşcă uşor vârful limbii. Aceasta îi apucă marginile tricoului, ridicându-l încet, încet, până când i-l scoase de tot. A rămas câteva clipe pentru a-i obseva cu atenţie abdomenul. Arăta atât de bine...! A zâmbit, apoi a coborât cu săruturile pe gât.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:58 am

I`am ridicat si eu rochita pana deasupra fundului si parrtea de sus am lasat`o in jos , toata rochita strangandu`se pe talia sa . Fata incepu`se ssa ma sarutte pe gat , coborand pe abdomen , pana cand m`am invartit ajungand deasupra ei si reusind in cele din urma sa`i indepartez rochia .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:03 am

Se înroşi puternic când îi fusese îndepărtată rochia,dar apoi îi trecu şi îl mângâie uşor pe obraz, punându-i un deget pe buze. Îl trase mai aproape, sărutându-l din nou. Îşi înconjură braţele după gâtul lui, iar picioarele după talia sa. Se aşeză mai comod şi îl privi apoi în ochi, aşteptându-i următoarea mişcare.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:07 am

Am inceput sa o sarut in zona gatului , dupa care am muscat`o incet de ureche . M`am reintors la gatul sau , prinzand usor cu dintii , aratandu`i ca sunt un vampir . Imi plimam mainile incontrolabil pe corpul ei , bagandu`mi in cele din urma o mana in chilotii fetei si mangaind`o usor .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:13 am

Băiatul îşi băgă mâna în chiloţeii fetei, mângâind-o neîncetat. Atunci începu să scoată nişte sunete erotice, corpul vibrându-i uşor sub al lui. Spatele i se arcui imediat, astfel sânii lipindui-se de corpul băiatului. Îşi închise ochii, continuând să scoată acele sunete ce probabil ar fi excitat pe oricine numai dacă le-ar fi auzit.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:17 am

Mi`am retras mana din chilorii ei , doar peentru ai indeparta cu totul . Eram cam stangaci , fiind si ameitit din cauza alcoolului consumat. I`am tras un picior pe spatele meu , tragand`o deaupra mea . Atunci mi`am dat seama ca fata era complet dezbracata , iar mie imi lipse doar tricoul .


Ultima editare efectuata de catre Lee Seung in Dum Mar 13, 2011 2:46 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:21 am

Acum fiind ea deasupra lui, se lăsă puţin mai jos, desfăcându-i nasturul de la pantaloni şi scoţându-i de tot. Mai apoi rămăsese numai în boxeri, dar Ji Hee îi dădu şi pe aceia jos, masându-i uşor penisul. Reveni la buze, sărutându-l lung şi foarte pasional, ca mai devreme.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:24 am

Fata ma excitase foarte tare . intai scotand sunetele acelea , mai apoi masandu`mi penisul . Dupa ce o sarutasem pe buze , am coborat la gat si apoi am inceput sa`i masez sanii voluptosi , dar nu exagerat , exact asa cum imi placeau .


Ultima editare efectuata de catre Lee Seung in Dum Mar 13, 2011 2:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:29 am

Continuă să îi maseze penisul, apoi trecu de câtev ori cu limba peste el. Se pare că, încet încet, perversitatea fetei ieşea la iveală. Şi-a introdus penisul în vagin, încet, încet. Chiar dacă nu mai era virgină, tot o mai durea puţin. Începu să scoată alte mii şi mii de sunete erotice, mai ales când băiatul îi masase sânii. Dintr-odată începu să se mişte în sus şi în jos şi invers, cu spatele arcuit, iar din când în când sărutându-i buzele.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:34 am

Fata incepu sa se miste in jos si in sus , producand niste sunete ce ma excitau mai mult decat ar trebui . Am rotit`o pe fata , aceasta ajungand sub mine . I`am asezat picioarele pe umerii mei si mi`am pus mainile pe soldurile ei , tragand`o inspre mine su putere si facand`o sa o simta adanc in interiorul ei .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:10 pm

Sunetele se intensificară, punându-şi o mână peste a lui, strângându-i-o cu putere. Se simţea atât de bine...! Mai făcuse asta o dată, dar acum se simţea mult mai bine. Probabil fiindcă o făcea cu Seung. Dar oare chiar era atât de atrasă de el, încât părea? Se gândi câteva secunde, apoi îşi dădu singură un răspuns concret: da, era atrasă de el mai mult decât se aştepta.
Şi-a muşcat buza inferioară puternic, lăsând să-i curgă câteva firicele de sânge.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:49 pm

Observasem ca fata se musca destul de tare de buza , lasandu`ma deaupra ei si dand usor cu limba pe buzele ei , dupa care i`am sarutat usor fiecare buza in parte . Simteam ca placerea se imprastie rapid prin intregul meu corp .
Sus In jos
Jung Ji Hee
Admin
Jung Ji Hee


Mesaje : 84
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:10 pm

Îl sărută lung şi pasional, frecându-şi limba de a lui într-un mod vulgar. A afişat un zâmbet pervers, simţind cum băiatul începu să mărească ritmul de penetrare. I-a mângâiat delicat abdomenul, zgâriindu-l uşor cu unghiile.
Sus In jos
https://cold-symphony.forumgratuit.ro
Lee Seung

Lee Seung


Mesaje : 131
Data de înscriere : 12/03/2011

Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 11:17 pm

O penetram din ce in ce maio rapid si mai cu putere , izbindu`ma de ea in cel mai pervers mod posibil . Vroiam ca aceste momente sa dureze pentru todeauna , sa nu mai vina nicodata ziua de maine . Fata ma zgaria`se intr`un mod senzual pe abdomen . Mi`am dus o mana de pe coapsa , pe fesa , strangand`o nici prea incet , nici preatare , suficient cat sa simta .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Chu~  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Chu~    Chu~  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Chu~
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cold symphony :: Oraş :: Club-
Mergi direct la: